Akademia Świadomego Oddechu - Rebirthing w Warszawie

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Sesje oddechowe
Termin
2020-09-21 19:00

Zapraszamy na zajęcia ze świadomym oddechem - Rebirthing.
W każdy poniedziałek o 19.00 w Warszawie

Oddech to Życie. Akademia Świadomego Oddechu - Rebirthing to spotkanie z drugim człowiekiem, w przestrzeni prawdy, akceptacji, szacunku, uważności. Stwarza przyjazną przestrzeń do zaistnienia zmiany

Coraz więcej badań wskazuje na to, że oddech nie jest tylko prostą czynnością dostarczania tlenu do organizmu. To znacznie głębszy proces, który służy nie tylko funkcji biologicznej podtrzymania życia, ale także działa na nasz układ nerwowy, mózg i ogólny stan równowagi. A co może się stać jeśli dodać do wykonywanego oddechu jeszcze świadomość tego procesu i uważność na subtelne sygnały jakie wtedy pojawiają się w naszym ciele i w naszych emocjach?

Co się dzieje, gdy pojawia się więcej ludzi (grupa) łączących się w oddechu? Z jak wielką energią do zmiany mamy do czynienia?

Praktykowanie świadomego oddechu (rebirthingu) wpływa korzystnie na wszystkie płaszczyzny naszego życia. Harmonizuje stan zdrowotny, zmniejsza stres, ułatwia uwalnianie niepotrzebnych już - a przechowywanych jeszcze w ciele - emocji, pogłębia naszą uważność i ułatwia dokonywanie korzystnych dla nas decyzji i wyborów w oparciu o nową perspektywę widzenia samego siebie.

Wiele osób odkrywa rebirthing jako korzystną dla siebie praktykę. Z powodzeniem stosują ją w różnych momentach swojego życia, często też w trudnych, bolesnych, a nawet gdy tracą nadzieję na polepszenie swojej sytuacji. Przyczyny sięgania do tej metody są bardzo różne, począwszy od zwykłej ciekawości, poprzez chęć uzyskania wsparcia i pomocy, aż po chęć osiągnięcia trwałego dobrostanu.

Największe efekty można uzyskać, gdy praktyka oddechowa stosowana jest systematycznie i długoterminowo. Powtarzane sesje oddechowe skutkują poczuciem postępu, zwiększonej pewności siebie, szczęścia i przywróconego poczucia sprawczości w swoim życiu, jak też szerszego widzenia i rozumienia siebie i innych.

Niektóre osoby stosują połączone oddychanie w celu uzyskania relaksu, luzu, wyciszenia emocji oraz osiągnięcia stanu błogości. Inni potrzebują głębszych zmian, ponieważ chcą istotnie poprawić jakość swojego życia. Jeszcze inni po prostu nadal poszukują czegoś dla siebie i świadomy oddech często podsuwa im najlepszy kierunek zmian.

 
 

Terminy

  • Od 2020-09-07 19:00 do 2020-12-28 19:00
    poniedziałek

Wspierane przez iCagenda